angle-left حضور فاطمی امین وزیر جدید صمت در محل کار
وزیر جدید صنعت معدن و تجارت با حضور در محل این وزارتخانه مورد استقبال علیرضا رزم‌حسینی، وزیر پیشین صمت قرار گرفت.

به گزارش شاتا، سیدرضا فاطمی‌امین با حضور در محل ساختمان ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با وزیر سابق و تعدادی از معاونین و مدیران ارشد این وزارتخانه، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات وزیر پیشین گفت: بنده با آقای رزم‌حسینی در گذشته و در استان خراسان رضوی به نوعی همکار بودیم و ایشان را صاحب افکار ارزشمند در حوزه های مختلف می دانیم.
وزیر صنعت معدن و تجارت با تأکید بر ویژگی های برجسته رزم حسینی، افزود: ان‌شاءالله در آینده از تجارب، نظرات و توانایی‌ها و مشورت های ایشان استفاده خواهیم کرد.
فاطمی‌امین در ادامه با اشاره به تنوع و وسعت وظایف وزارت صمت، خاطر شنان کرد: در شرایط جنگ اقتصادی، وزارت صمت یکی از وزارتخانه‌های پیشران و حاضر در خط مقدم است و قطعا نوع نگاه و تجارب بسیار موثر آقای رزم‌‌حسینی و دیگر صاحب نظران در مسیر انجام بهتر امور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

درایت و تجارب وزیر صمت موجب موفقیت وزارتخانه خواهد بود
وزیر سابق صمت نیز در این جلسه ضمن خوشامدگویی و تبریک به وزیر صنعت، معدن و تجارت، به جهت اخذ رأی اعتماد بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: مطمئنا درایت و تجارب آقای فاطمی‌امین، منشأ خیر و موفقیت در وزارتخانه مهم خواهد شد.
علیرضا رزم حسینی با بیان اینکه در مدت ۱۱ ماه گذشته، مجموعه وزارت صمت تمام تلاش خود را در راستای تحقق اهداف وزارتخانه و انجام وظایف بکار برده است، تصریح کرد: همدلی و همکاری خوبی در وزارتخانه و بین معاونین و بخش‌های مختلف وزارت صمت وجود داشت و تلاش شد تا به عنوان یک وزارتخانه اصلی در حوزه اقتصاد و مسئول تولید کشور، حامی واقعی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باشد.
وی قانون انتزاع و بازگشت وظایف وزارت جهاد کشاورزی به آن وزارتخانه را یک اتفاق مهم و مثبت خواند که موجب برداشتن بار بزرگی از وزارت صمت و ایجاد شرایط برای تمرکز بر دیگر حوزه‌های وزارتخانه شد.
رزم حسینی در پایان ضمن آروزی توفیق برای وزیر جدید، نسبت به ادامه همکاری با وزارت صمت اعلام آمادگی کرد و گفت: ما در هر جایگاهی که هستیم، سرباز و خدمتگزار این نظام هستیم و بنده مشتاقانه آماده همکاری و ارائه مشورت در حوزه‌های مختلف و در حد توان هستم و امیدوارم بتوانم گامی در جهت کاهش مشکلات اقتصادی بردارم.